Connect with us
Nite Jam

Rilis

Siti Nurhaliza Lancarkan Lagu Raya Bersama Taufik Batisah & Nissa Sabyan

Tok Ti kot!

Published

on

Penyanyi nombor satu negara, Datuk Seri Siti Nurhaliza hari ini telah melancarkan lagu Hari Raya terbaru hasil kolaborasi bersama Taufik Batisah dan Nissa Sabyan.

Lagu yang berjudul Ikhlas itu mencatat sejarah industri muzik tempatan apabila menggabungkan penyanyi dari tiga negara berbeza di Asia Tenggara.

View this post on Instagram

Assalamualaikum semua.. Alhamdullilah, hari yang kita nantikan telah pun tiba. Kepada semua yang dah 'pre-add' lagu 'Ikhlas' tempoh hari, anda sudah boleh dengarkan di Apple Music sekarang. Jangan lupa tengok MV 'Ikhlas' sekali tau! Eksklusif hanya di Apple Music! #Ikhlas ❤️ https://UMM.lnk.to/ikhlasDS . . Composer: John Jeeves, Ikhwan Fatanna & Omar K Lyricist: John Jeeves, Ikhwan Fatanna & Omar K MV Director: Khairul Hazwan . Lokasi: @edupark.upm Putra Science Park, UPM Serdang Taman Konservatori, UPM Serdang Ladang 16, UPM Serdang . Designer Busana: Dato’ Sri Siti Nurhaliza – Seth & Luna @sethandluna_artisan Taufik Batisah – Salleh Hamid @sallehhamid Nissa Sabyan – Hazizul Aziz @hazizulazizofficial & Helmi Hamdan @helhams_kl . Motorhome: Luxe Motorhomes & Keeklr.com @luxemotorhomes . Kuda: eDU-Park, UPM Serdang @edupark.upm Tourism Selangor Malaysia @discoverselangor Benua Stables @benuastables . Pasukan Pemanah: Panah Lagenda @panah_lagenda . Makeup: Epie Temerloh @epie_temerloh Nahdatul Wahyu @ayuwahyu79 IY Makeup Artist Team @iymakeupartistteam . Dekorasi: IzsyPizsy @izsypizsy . Catering: Dapur Arang @dapurarang

A post shared by Siti Nurhaliza Tarudin (@ctdk) on

Seperti diketahui umum, Taufik adalah penyanyi tersohor dari Singapura, manakala Nissa pula melakar populariti di Indonesia.

Peminat sudah boleh mendengar dan menonton muzik video lagu tersebut mulai 31 Mei ini secara eksklusif di Apple Music dan menerusi radio tempatan.

Advertisement

Facebook

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Latest